21. 12. 2017

01. 09. 2017

W związku z rozwojem firmy, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, w kwestii podniesienia standardu miejsca usług, zmieniamy lokalizację.


Nowy adres siedziby:
Pszczyna
Ul. Bielska 44

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dla dorosłych i dla dzieci, na rok szkolny 2017/2018. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonu: 696 286 927.
Serdecznie zapraszamy.


01. 09. 2017

Wraz z nowym rokiem szkolnym rusza kolejna edycja zajęć edukacyjnych, a wśród nich nauka czytania, kursy efektywnej nauki oraz szybkiego czytania dla dorosłych i dla dzieci. Zadzwoń, dowiedz się więcej i zapisz się już dziś. Telefon: 696 286 927

04. 03. 216

Twoje dziecko od września idzie do szkoły? Boisz się, czy sobie poradzi? Nie wiesz, jak je przygotować? Skorzystaj z pomocy fachowców. Chętnie Ci w tym pomożemy, robimy to od lat, a nasi wychowankowie świetnie radzą sobie z nowymi obowiązkami i kochają się uczyć:)29.02.216

Koniec ferii, oznacza, że pora wziąć się do pracy :) Zapraszam serdecznie wszystkich na zajęcia . Chętnych, którzy chcą zacząć naukę, bądź zmienić coś w swoim życiu, zapraszam do kontaktu 696 286 927.


20.12.2015


01. 09. 2015

Wraz z nowym rokiem szkolnym rusza kolejna edycja zajęć edukacyjnych, a wśród nich nauka czytania, kursy efektywnej nauki oraz szybkiego czytania dla dorosłych i dla dzieci. Zadzwoń, dowiedz się więcej i zapisz się już dziś. Telefon: 696 286 927
30. 08. 2015

DZIEŃ OTWARTY


5 września 2015 zapraszam wszystkich zainteresowanych szybkim czytaniem, efektywną nauką i nauką czytania na bezpłatne konsultacje i porady do siedziby Dobrego Startu w Pszczynie, przy ul. Plac Targowy 12. Tego dnia, będą Państwo mogli również dobrać odpowiedni wariant zajęć edukacyjnych i zapisać swoje dzieci na zajęcia. Serdecznie zapraszam.

KURSY PSZCZYNA - UCZYMY EFEKTYWNIE
01. 09. 2014

OFERTA NA ROK 2014/2015

JAK UCZYĆ SIĘ EFEKTYWNIE? Chcemy uczyć się bez wysiłku. Od naszych dzieci oczekujemy świetnych stopni w szkole. Sami, na co dzień przeglądamy setki dokumentów, dużo czytamy, chcielibyśmy więcej, ale na nic nie mamy czasu? Co zrobić, aby uczyć się bez wysiłku i robić to chętnie? Czy to w ogóle jest możliwe? Otóż okazuje się, że sukces jest na wyciagnięcie ręki. Wystarczy tylko zmienić sposób uczenia się! Nie wiesz, jak to zrobić? Chętnie Ci w tym pomożemy.
FIRMA SZKOLENIOWA SZKOLENIA KURSY – RENATA MRUSZCZYK oferuje zajęcia edukacyjne z zakresu efektywnego uczenia się i szybkiego czytania na terenie Pszczyny i okolic, dla wszystkich grup wiekowych. Nieważne ile masz lat, ważne, że chcesz się rozwijać. Na zajęcia zapraszamy dzieci, już od czwartego roku życia. Po co czekać, aż dziecko pójdzie do szkoły? Maluchy poprzez zabawę uczą się szybko i chętnie. To właśnie dla nich są zajęcia:
CZYTAMY LICZYMY DOBRZE SIĘ BAWIMY w czasie, których dzieci poznają cyferki, literki i .... Zaczynają czytać! Uczą się również koncentracji, kreatywnego myślenia i ćwiczą pamięć. Jeśli Twoje dziecko od wrześnie ma pójść do szkoły, nie wiesz jak dobrze je przygotować do tej trudnej zmiany lub nie starcza Ci konsekwencji czy cierpliwości, zapisz je na zajęcia:
ZACZYNAM PRZYGODĘ Z CZYTANIEM Będziesz miał pewność, że Twoje dziecko otrzyma wszechstronne przygotowanie do samodzielnej nauki w szkole i zacznie czytać, co więcej pokocha czytanie! Sprawnie nauczy się również liczyć i myśleć logicznie. Dzieciaki z klas I – III, mali erudyci, uwielbiają:
MĄDRE DZIECI - czyli kurs tematyczny Starszym dzieciom i młodzieży oferujemy:
KURS EFEKTYWNEJ NAUKI I KONCENTRACJI
 SZYBKIE CZYTANIE I TECHNIKI PAMIĘCIOWE
 KOREPETYCJE I POMOC W NAUCE
 POMOC W PRZYGOTOWANIU DO MATURY I NA STUDIA – JĘZYK POLSKI

To jednak jeszcze nie wszystko. Firma proponuje również:
SZKOLENIA DLA FIRM Z ZAKRESU:
• EFEKTYWNEGO CZYTANIA I NOTOWANIA
• KOMUNIKACJI NIEWERBALNEJ
• AUTOPREZENTACJI
A także:
KONSULTACJE DLA RODZICÓW, którzy chcą poprawić komfort uczenia się swoich dzieci i zajęcia indywidualne dostosowane do poziomu Twojego dziecka.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
DNI OTWARTE – KONSULTACJE I ZAPISY:

16 IX 2014 – GODZ.: 16 00 – 18 00 (WTOREK)
18 IX 2014 – GODZ.: 16 00 – 18 00 (CZWARTEK)

UL. SZNELOWIEC 2, II PIĘTRO PSZCZYNA

ZAPISY TELEFONICZNE: 696 286 927

Odwiedź nas również na facebooku.


18. 04. 2014

Radosnych Świąt Wielkanocnych wszystkim klientom, sympatykom i przyjaciołom
życzy firma: Szkolenia Kursy – Renata Mruszczyk.

26. 03. 2014

Miło mi poinformować, że nasza firma SZKOLENIA KURSY - RENATA MRUSZCZYK otrzymała tytuł Firmy Przyjaznej Internautom

Szkolenia Kursy - Renata Mruszczyk Pszczyna


18. 03. 2014

Rusza akcja KOCHAMY CZYTANIE

W dobie globalnej komputeryzacji, książka zaczyna stawać się przeżytkiem, ale nie na naszych zajęciach! U nas dzieci kochają czytanie! Ostatnie zajęcia pokazały mi, że warto dzieciom i z dziećmi czytać, rozbudzać w nich właśnie tę pasję. Stąd pomysł na stworzenie podręcznej biblioteczki, bajek, baśni i bajeczek, po które będziemy sięgać przy każdej możliwej okazji.
Dlatego jeśli Twoje dziecko „wyrosło” już z pewnych książek przynieś je do nas. Włącz się do akcji. Spraw radość sobie i innym!
Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na: https://www.facebook.com/pages/Szkolenia-Kursy-Renata-Mruszczyk/481282378580754?ref=ts&fref=ts
Serdecznie zapraszam.

18. 03. 2014

Czym jest dysleksja? cz.II

Jakie są pierwsze symptomy dysleksji i kiedy powinny nas niepokoić? Już w przedszkolu lub w zerówce, można zakwalifikować dziecko do tzw. grupy ryzyka dysleksji.
Cały artykuł znajdą Państwo na naszej stronie facebook https://www.facebook.com/pages/Szkolenia-Kursy-Renata-Mruszczyk/481282378580754?ref=ts&fref=ts
Serdecznie zapraszam.

10. 03. 2014

Czym jest dysleksja?

Z uwagi na duże zainteresowanie tematem dysleksji, wśród rodziców dzieci uczęszczających na nasze zajęcia, postanowiłam napisać kilka słów na ten temat. W ostatnich latach często słyszymy o dysleksji. W szkołach jest coraz więcej dyslektyków. Oczywiście część z nich to dzieci, którym rodzice "załatwili" zaświadczenie, większość jednak to dzieci, które mają poważne trudności i którym potrzebna jest pomoc i terapia pedagogiczna. Jak i kiedy można ją zdiagnozować? Co powinno nas niepokoić u siedmiolatka, a czym nie powinniśmy się przejmować u czterolatka? Gdzie można zdiagnozować dziecko pod kątem dysleksji i jak mu pomóc? Odpowiedź znajdą Państwo w cyklu artykułów, które poświęcę temu zagadnieniu.
Więcej na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie facebook https://www.facebook.com/pages/Szkolenia-Kursy-Renata-Mruszczyk/481282378580754?ref=ts&fref=ts
Serdecznie zapraszam.

18. 02. 2014


Zadowolenie naszych klientów mobilizuje mnie do ciągłego rozwoju i doskonalenia własnego warsztatu trenerskiego, dlatego za mną kolejne kilkadziesiąt godzin szkoleń z wystąpień publicznych, komunikacji, budowania marki i wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych w edukacji. Ciekawi ludzie, inspirujące osobowości i mnóstwo pozytywnej energii. Chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź nas na facebooku.

08. 02. 2014

Dzień Otwarty
08 lutego zapraszamy na dzień otwarty, tym razem na ulicę Plac Targowy 12 w Pszczynie, na godzinę 16 30, gdzie będą mogli Państwo poznać pełną ofertę zajęć edukacyjnych oraz zapisać się do nowo powstających grup. Zadzwoń i dowiedz się więcej lub zapisz się jeszcze dziś. Telefon 696 286 927 ZAPRASZAMY!

03. 02. 2014

Do końca roku jeszcze pięć miesięcy... Pomożemy Twojemu dziecku uczyć się bez wysiłku.
Zapisz swojego malucha, który przygotowuje się do szkoły, na naukę czytania, a starsze dziecko na kurs efektywnej nauki, połączony z ćwiczeniem koncentracji i szybkim czytaniem. Masz w domu maturzystę? On również znajdzie u nas coś dla siebie. 03. 02. 2014 r., po przerwie zimowej, rozpoczynają się wszystkie zajęcia edukacyjne. Zapraszamy serdecznie.

23. 12. 2013

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim klientom i sympatykom Szkoleń i Kursów oraz przyjaciołom pragnę złożyć najlepsze życzenia, ciepła, spokoju i radości. Renata Mruszczyk

24. 11. 2013

Kurs „Wirtuoz uczenia się” Wisła 2013 zakończony. Serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie i wytrwałość. Dziękuję Pani Agacie za życzliwość i pomoc techniczną. Gratuluję tym, którym udało się przyspieszyć czytanie trzy, cztero pięciokrotnie i podnieść zapamiętanie o kilkadziesiąt procent. Gratuluję tym, którzy po kilku dniach szkolenia czytają blisko 3000 słów na minutę, zapamiętując blisko 90% czytanego tekstu. Gratuluję tym, którzy uwierzyli we własne siły i przekonali się, że nauka może być przyjemna. Absolutnie bez wyjątku, wszyscy jesteście ZWYCIĘZCAMI :-)))

12. 09. 2013

W czwartek, 12 września 2013, w Dobrym Starcie, w Pszczynie, w godzinach od 16 30 do 17 30, zapraszamy wszystkich zainteresowanych KURSAMI EDUKACYJNYMI, na indywidualne konsultacje. W czasie spotkania istniej możliwość określenia potrzeb dziecka, dobranie odpowiedniego kursu z bogatej oferty edukacyjnej, jak również zapisanie się do nowo powstających grup. Serdecznie zapraszamy.

OFERTA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH NA ROK SZKOLNY 2013/2014


Od września 2013 roku, rusza kolejna edycja kursów edukacyjnych. Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich grupach wiekowych. Podobnie, jak przed rokiem, są wśród nich:

KURS EFEKTYWNEJ NAUKI I KONCENTRACJI Z ELEMENTAMI SZYBKIEGO CZYTANIA - dla dzieci klas I – IV.

KURS SZYBKIEGO CZYTANIA I TECHNIK PAMIĘCIOWYCH - dla dzieci od klasy V, młodzieży i dorosłych.

CZYTAMY LICZYMY, DOBRZE SIĘ BAWIMY - dla dzieci od 4 roku życia.

ZACZYNAM PRZYGODĘ Z CZYTANIEM I LICZENIEM, czyli wszechstronne przygotowanie do samodzielnej nauki w szkole.

MĄDRE DZIECI - zajęcia tematyczne dla małych erudytów.

Nowością jest kurs
NAUKA CZYTANIA – dla dzieci, które chcą lub muszą już samodzielnie czytać

Wszystkie kursy, kładą duży nacisk na ćwiczenie koncentracji, logicznego i kreatywnego myślenia, poszerzanie zasobu słownictwa, jak również uczą efektywnego notowania. A wszystko po to, by nauka nie była przykrym obowiązkiem, a stała się pasją poznawania nowych rzeczy.

Zapisy do nowych grup i wszelkie informacje pod numerem telefonu 696 286 927.

W TYM ROKU, NA PAŃSTWA PROŚBĘ, ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ RÓWNIEŻ W SOBOTĘ.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej na facebook


OFERTA WAKACYJNA - SIERPIEŃ


PODRÓŻE MAŁE I DUŻE Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą, nie trzeba jednak jechać daleko, by poznać kulturę innych krajów, zatańczyć zorbę czy kankana. „Podróże małe i duże” to oferta wakacyjna, która z pewnością zainteresuje wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko :

- Mądrze i miło spędziło czas wolny od zajęć szkolnych.

- Poznało techniki pamięciowe, które ułatwią naukę w szkole.

- Ćwiczyło swoją kreatywność, płynność i logikę myślenia, wypowiadania się oraz koncentrację.

Dla tych wszystkich z Państwa, proponujemy tygodniowe turnusy, dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, w Dobrym Starcie w Pszczynie, w następujących terminach:

19 - 23 sierpnia
26 - 30 sierpnia

Każdego dnia dzieci będą poznawać kulture innego kraju. Ale to jeszcze nie wszystko! Codziennie na koniec każdej wyprawy w odległe zakątki świata na dzieci czeka „taneczna godzina” w rytmach muzyki danego kraju. Będzie mądrze, wesoło i aktywnie, każdego dnia, od 9 00 do 13 00. Serdecznie zapraszamy!!!

Dzień Dziecka

Wszystkim Dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy wielu radości i samych szóstek w szkole. A w dniu 01.06. 2013 o godzinie 14 00 wraz z rodzicami zapraszamy na dzień pełen atrakcji i niespodzianek do Dobrego Startu, w Pszczynie. Szczegóły na naszym profilu facebook.

20. 05. 2013

Miło mi poinformować, iż miałam przyjemność wziąć udział w Seminarium Dydaktycznym, organizowanym przez BioMed w Katowicach.
Tematem wykładu były:
• Innowacje w psychologii i pedagogice.
• Nowe sposoby diagnostyki i terapii dzieci z dysleksją i ADHD.

21. 04. 2013

NOWOŚĆ!!! NAUKA CZYTANIA
Zanim zadzwoni pierwszy dzwonek... Pomóż swojemu dziecku, pewnym krokiem wejść w mury szkolnej rzeczywistości. Pozwól, aby profesjonaliści nauczyli Twoje dziecko czytać, zanim rozpocznie się rok szkolny. Już 08 maja 2013 r zaczynamy zajęcia, w niewielkiej kilku osobowej grupie. Metoda nauki czytania, indywidualnie dobrana do potrzeb Twojego dziecka!
Zapisz się jeszcze dziś! Telefon 696 286 927

01. 03. 2013

W piątek 01. 03. 2013, o godz. 15 45 zajęcia z efektywnej nauki z elementami szybkiego czytania, połączone z ćwiczeniem koncentracji rozpoczyna nowa grupa. Ostatnie wolne miejsce.
Serdecznie zapraszamy.

19 i 2013

"Piękna w karnawale"
19 stycznia od godziny 16 00 w Dobrym Starcie
odbędzie się dzień otwarty.
W tym dniu, będą mogli Państwo indywidualnie skorzystać
z porad specjalisty, dotyczących efektywnej nauki, szybkiego czytania, ćwiczenia koncentracji, a także najlepiej dobrać i zapisać się na wybrany Kurs Edukacyjny.

W programie także: spotkanie z dietetyczką, kosmetyczką, fryzjerką, masażystką.
Autoprezentacja „Fenomen Zumby na świecie i w Polsce”
oraz pokaz tańców orientalnych (Saida Dace Academy)

Zapisy tel. 535 844 053 oraz biuro@dobrystart.eu.

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia,
a w nadchodzącym Nowym Roku 2013 dużo zdrowia
i wielu sukcesów.


21 XII 2012

W piątek 21 grudnia 2012 r. odbędzie się zakończenie
III edycji kursu Efektywnej nauki z elementami szybkiego czytania. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w nauce.
Niech nauka stanie się przyjemnością!

ZAPISY DO NOWEJ GRUPY TRWAJĄ!

08 IX 2012

Dzień otwarty w Dobrym Starcie

Dnia 08 IX 2012 w Dobrym Starcie, w Pszczynie odbędzie się dzień otwarty, połączony z prezentacją zajęć.
Od godziny 15 00 będą mogli Państwo uzyskać odpowiedzi na pytania związane z efektywną nauką i szybkim czytaniem oraz zapisać się na zajęcia do nowo powstających grup na rok 2012 / 2013.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Oferta zajęć na rok szkolny 2012 / 2013

KURSY EDUKACYJNE
Od września 2012 roku, rusza kolejna edycja kursów edukacyjnych. Oferta została przygotowana z myślą o wszystkich grupach wiekowych. Podobnie, jak przed rokiem, są wśród nich:

KURS
EFEKTYWNEJ NAUKI i KONCENTRACJI Z ELEMENTAMI SZYBKIEGO CZYTANIA


KURS
SZYBKIEGO CZYTANIA I TECHNIK PAMIĘCIOWYCH


Nowością są kursy dla najmłodszych dzieci, które zaczynają przygodę z nauką. W bogatej ofercie znajdziecie Państwo dla swoich maluchów następujące kursy:

CZYTAMY LICZYMY, DOBRZE SIĘ BAWIMY - dla dzieci od 4 roku życia.

ZACZYNAM PRZYGODĘ Z CZYTANIEM I LICZENIEM, czyli wszechstronne przygotowanie do samodzielnej nauki w szkole.

MĄDRE DZIECI - zajęcia tematyczne dla małych erudytów.

Wszystkie kursy, kładą duży nacisk na ćwiczenie koncentracji, logicznego i kreatywnego myślenia, poszerzanie zasobu słownictwa, jak również uczą efektywnego notowania. A wszystko po to, by nauka nie była przykrym obowiązkiem, a stała się pasją poznawania nowych rzeczy.
Zapisy i informacje pod numerem telefonu 696 286 927.
Serdecznie zapraszamy.

Oferta wakacyjna

Lipiec

09. 07. 2012 – 13. 07.2012

„Poszukiwacze i odkrywcy” to tygodniowa, oferta wakacyjna, przygotowana z myślą o dzieciach twórczych, które chętnie biorą czynny udział w poznawaniu nieznanych obszarów. Podobnie, jak pozostałe zajęcia z serii kursów edukacyjnych, łączą w sobie świetną zabawę z nauką. Tygodniowy turnus, podzielony jest na pięć modułów tematycznych, odpowiadających kolejnym dniom
1. Podwodny świat.
2. Kosmiczna Odyseja, połączona z wycieczką tematyczną do Centrum Edukacji Technicznej w Goczałkowicach.
3. Podniebna przestrzeń.
4. Nieznane lądy.
5. XXII wiek – czyli świat wynalazków, połączony z konstruowaniem i programowaniem robotów, oryginalnej i cenionej firmy LEGO.
Termin: 09. 07. 2012 – 13. 07.2012
Czas: 9.00 – 14. 00
Zapisy do 30 czerwca pod nr telefonu: 696 286 927.
Serdecznie zapraszamy.

Sierpień

20. 08 - 24. 08 2012; 27. 08 - 31. 08. 2012

Nie od dziś wiadomo, że podróże kształcą, nie trzeba jednak jechać daleko, by poznać kultury innych krajów, zatańczyć zorbę czy kankana. „Podróże małe i duże” to oferta wakacyjna, która z pewnością zainteresuje wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dziecko mądrze i miło spędziło czas wolny od zajęć szkolnych. Proponujemy Państwu tygodniowe turnusy, dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat, w Dobrym Starcie w Pszczynie. Każdego dnia dzieci będą poznawać kulturę różnych krajów, najważniejsze miejsca, które trzeba znać, by czuć się „obywatelem świata”. Podczas zajęć dzieci będą poznawać techniki pamięciowe, które z pewnością w przyszłości ułatwią naukę w szkole. Będziemy również ćwiczyć kreatywność, płynność i logikę myślenia oraz wysławiania się. Ale to jeszcze nie wszystko! Codziennie na koniec każdej wyprawy w odległe zakątki świata na dzieci czeka „taneczna godzina” w rytmach muzyki poznawanych krajów. Będzie mądrze, wesoło i aktywnie, przez pięć godzin lekcyjnych każdego dnia. Od 9 00 do 13 00 Zapisy pod numerem tel 696 286 927 lub mailowym - zakładka kontakt.
Serdecznie zapraszamy!!!
Za wczesną rezerwację rabaty nawet do 40 %.

Zapraszamy !

10 marca 2012

Dzień Kobiet w Dobrym Starcie, w Pszczynie
„Po co Ci prezent od faceta, skoro jest z Ciebie zaradna kobieta, zafunduj sobie czas z atrakcjami, świętuj Dzień Kobiet razem z nami!!! 15.00 - 18.30 Spotkanie z kosmetyczką, fryzjerką, autoprezentacja 19.00 - 20.00 Dobra forma na wiosnę (obowiązuje strój sportowy) Jeszcze dziś odbierz bezpłatne zaproszenie, przyjdź i skorzystaj z wielu rabatów na kursy i szkolenia. ZAPRASZAMY

18 II 2012

Sztuka Autoprezentacji - Warsztaty.
Dnia 18 II 2012r w Dobrym Starcie, ul. Sznelowiec 2, w Pszczynie odbędą się warsztaty poświęcone autoprezentacji. Więcej zakładka: Szkolenia - Autoprezentacja.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zgłoszenia przyjmowane mailowo lub telefonicznie do piątku.

16 II 2012

Zajęcia pokazowe w Goczałkowicach - Zdroju, GOK godz 17.00.
Dnia 16 II 2012r w Gminnym Ośrodku Kultury odbędą się bezpłatne zajęcia pokazowe połączone z prezentacją oferty.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych
Zapisy do nowych grup trwają.


7 i 2012

Dni otwarte w Dobrym Starcie.
Prezentacja oraz zajęcia pokazowe.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapoznanie się z naszą ofertą. Zapisy do nowych grup trwają.

Zapraszamy.